Poliruoto betono danga

Kodėl rinktis poliruoto betono dangą?

Mažesnės priežiūros sąnaudos
Aukšta kokybė
Atsparus drėgmės pralaidumui
Ilgaamžiškumas
Lengva valyti: sumažėja dulkių, purvo, alergenų
Galimos įvairios spalvos ir dizainas

POLIRUOTO BETONO DANGA

Betonas nuo seno buvo žinomas dėl patvarumo ir taupančių savybių. Poliruotas betonas yra populiari alternatyva kitoms grindų dangoms dėl daugelio pastebimų pranašumų: mažesnės įrengimo išlaidos, mažesnės priežiūros išlaidos, estetika, patvarumas, ilgaamžiškumas. Poliruotas betonas taip pat atsparus intensyviam naudojimui, plovikliams ir yra lengvai prižiūrimas.

Skaityti daugiau

BEICUOTO POLIRUOTO BETONO GRINDYS

Beicuotas betonas yra puikus sprendimas komerciniams bei privatiems objektams. Beicuoto betono grindys tampa vis populiaresnės ir nesunku suprasti, kodėl. Šiuolaikiniai beicavimo būdai suteikia Jūsų betoninėms grindims patrauklią išvaizdą. Dėl daugybės dizaino variantų, kurie verslą išskiria iš kitų, mažmeninės prekybos įmonės, biurai, restoranai ir pramonės objektai bėgant metams vis labiau naudoja beicuotą betoną.

Skaityti daugiau

CEMENTINĖS DEKORATYVINĖS PLONASLUOKSNĖS GRINDYS

Cementinės dekoratyvinės savaime išsilyginančios grindų dangos yra įrengiamos plonu sluoksniu ten, kur nėra galimybės įrengti pramoninį betoną. Ši danga pasižymi ne tik dideliu mechaniniu atsparumu, bet taip pat gali būti įrengta išgaunant tiek matinius, tiek blizgius paviršius.

MIKROCEMENTO GRINDYS IR SIENOS

Microcement“ sistema yra cemento pagrindu pagaminta danga, kuri yra tobulas kompanionas dengiant grindis ir sienas. Nors tepimo storis yra tik 2–3 mm, jis pasižymi geru atsparumu dilimui ir slydimui. Mikrocementas puikiai tinka norintiems pasiekti visiškai vientisą, bet šiuolaikišką betoninių grindų ir sienų apdailą, kuri imituoja tradicinės betono apdailos išvaizdą.

“Micro Terrazzo“

Micro Terrazzo“ apdaila, turinti tradicinių „terrazzo“ grindų savybes, suteikia modernią 1 - 3 mm apdailos išvaizdą, kad grindų apdaila atrodytų subtiliai. Ši danga idealiai tinka tokiose vietose kaip prekybos centrai ir didžiojo įėjimo zonos, oro uostuose. Taip pat gali būti pritaikyta aukštos klasės gyvenamuosiuose namuose.

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti mūsų kontaktais: Epodanga kontaktai