Apie mus

APIE MUS

UAB „Epodanga” – patikima ir atsakinga įmonė, užsiimanti epoksidinės grindų dangos įrengimu. Nors pati įmonė nedidelė ir jauna, tačiau joje dirbantys kvalifikuoti specialistai turi net 15 metų darbo patirtį šioje srityje. Įmonės savininkas yra aktyviai įsitraukęs į darbą ir pats atlieka epoksidinės grindų dangos įrengimo darbus. Tai rodo, koks yra atsakingas požiūris į atliekamą darbą ir galutinį jo rezultatą.

epoksidinė danga
epoksidinė danga

Įrenginėdami grindis naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei moderniausią pagrindų paruošimo įrangą (betono šaratavimo mašiną), be kurios kokybiškai atlikti darbus yra sudėtinga. Su klientais esame atviri ir sąžiningi, todėl dar prieš pradėdami darbus klientus supažindiname su epoksidinių grindų eksploatavimu, t. y. kaip jas prižiūrėti, nuo kokių dirgiklių saugoti ir pan.

PATIRTIS

Sukaupta patirtis, atsakingas požiūris į darbą, lankstumas bei naudojama įranga ir medžiagos – visa tai atsispindi galutiniame darbo rezultate, už kurį garantuojame.

Savo paslaugas teikiame nuo didelių tarptautinių maisto pramonės įmonių, biurų kompleksų iki privačių ofisų ar gyvenamosios paskirties butų. Džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik užsakovai iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių (tokių kaip Norvegija, Vokietija, kur reikalavimai atlikto darbo kokybei yra išties aukšti).

Mes įvertinsime Jūsų objektą ir pasiūlysime Jums iš tiesų naudingiausią sprendimą!

MŪSŲ MEDŽIAGŲ TIEKĖJAI

epodanga