Apie mus

APIE MUS

UAB „Epodanga” – patikima ir atsakinga įmonė, užsiimanti epoksidinės grindų dangos įrengimu. Nors pati įmonė nedidelė ir jauna, tačiau joje dirbantys kvalifikuoti specialistai turi net 17 metų darbo patirtį šioje srityje. Įmonės savininkas yra aktyviai įsitraukęs į veiklą ir pats atlieka visus grindų dangos įrengimo darbus. Tai rodo, koks yra atsakingas požiūris į atliekamą darbą ir galutinį jo rezultatą.

apie mus
apie mus

Įrengdami grindis naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei moderniausią pagrindų paruošimo įrangą (betono šaratavimo mašiną), be kurios kokybiškai atlikti darbus yra sudėtinga. Su klientais esame atviri ir sąžiningi, todėl dar prieš pradėdami darbus klientus supažindiname su grindų eksploatavimu, t. y. kaip jas prižiūrėti, nuo kokių dirgiklių saugoti ir pan.

PATIRTIS

Sukaupta patirtis, atsakingas požiūris į darbą, lankstumas bei naudojama įranga ir medžiagos – visa tai atsispindi galutiniame darbo rezultate, už kurį garantuojame.

Savo paslaugas teikiame nuo didelių tarptautinių maisto pramonės įmonių, biurų kompleksų iki privačių ofisų ar gyvenamosios paskirties butų. Džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik užsakovai iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių (tokių kaip Norvegija, Vokietija, kur reikalavimai atlikto darbo kokybei yra išties aukšti).

Mes įvertinsime Jūsų objektą ir pasiūlysime Jums iš tiesų naudingiausią sprendimą!

MŪSŲ MEDŽIAGŲ TIEKĖJAI

apie mus
apie mus